Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkowe - WrocławProducent bram i ogrodzeń Qualum. Aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki i balustrady są od teraz dostępne z montażem we Wrocławiu. To dziesiątki oryginalnych modeli przęseł i bram, które z dumą reprezentują ogrodzenia klientów w całym kraju – teraz także na Dolnym Śląsku! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą marki Qualum – lidera wśród producentów ogrodzeń aluminiowych.

Co w ofercie? To przede wszystkim wysokiej klasy ogrodzenia aluminiowe oraz bramy wjazdowe, zaliczane przez samych użytkowników do standardów premium. Produkty Qualum zasłużyły sobie na to ponadprzeciętną stylistyką, dbałością o detale w wykończeniu, jak również innowacyjną i niezawodną technologią montażu oraz obsługi. Lekka, a zarazem niezwykle trwała konstrukcja aluminiowa pozwala znacząco poprawić trwałość ogrodzeń oraz performance aluminiowych bram harmonijkowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą – dla miasta Wrocław jest ona dodatkowo poszerzona o usługi wizji terenowej oraz montażu.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - WrocławWiemy, jak stworzyć ogrodzenie, które budzi poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie stanowi prawdziwą wizytówkę dla domu. Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe Qualum spełniają bowiem wygórowane wymagania lokalnych klientów; są harmonijnym połączeniem stylowego designu oraz solidnego, kunsztownego wykonania. Aluminiowe przęsła naszej marki mogą podlegać modyfikacjom na życzenie klienta, za co odpowiada doświadczony zespół projektantów i konstruktorów, od teraz dostępny także do dyspozycji mieszkańców Wrocławia.

Oferowane przez nas ogrodzenia aluminiowe to produkty na wymiar, dostosowane w każdym detalu do warunków przestrzennych na działce klienta oraz do indywidualnych preferencji (szerokość i wysokość pojedynczego przęsła). By projekt ogrodzenia w pełni pasował do aranżacji domu i ogrodu, firma Qualum oferuje stosowne modyfikacje katalogowych modeli przęseł aluminiowych, między innymi zmianę ułożenia i rozkładu lameli oraz zmianę kolorystyki RAL.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Aluminiowe bramy przesuwne - WrocławJedną z głównych grup produktowych marki Qualum są bramy wjazdowe, a wśród nich aluminiowe bramy przesuwne. To sprawdzone pod kątem funkcjonalności systemy, które mieszkańcy Wrocławia chętnie wybierają do zagospodarowania wjazdów swoich posesji. Przemawia za nimi prostota i jakość wykonania, wygodny, automatyczny system obsługi oraz oszczędność miejsca wewnątrz posesji, jaką bez wątpienia oferują. Bramy przesuwne aluminiowe to doskonały wybór w bardzo konkurencyjnej cenie.

Aluminiowa brama przesuwna to wariant funkcjonalny. Podczas jej otwierania, skrzydło chowa się za linię ogrodzenia, co pozwala zaoszczędzić wiele miejsca wewnątrz posesji. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi automatycznemu codzienne korzystanie z bramy wjazdowej dawno nie było tak wygodne.


Bramy harmonijkowe - WrocławZachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która stanowi bestseller Qualum w minionych latach – to bramy harmonijkowe bez przeciwwagi. Te innowacyjne bramy wjazdowe, zamiast rozwierać się do wnętrza posesji, wielokrotnie się składają – pozwala to zaoszczędzić miejsce i zagospodarować wjazd również w miejscach ze spadkiem terenu. Aluminiowe bramy harmonijkowe stanowią dziś mocną konkurencję dla swoich tradycyjnych odpowiedników, a także dla bram przesuwnych.

Bezkonkurencyjna w skali kraju technologia zastosowana przez Qualum pozwoliła na skrócenie całkowitego czasu otwarcia wjazdu do zaledwie 5 sekund. Dlatego stawiając na bramy wjazdowe harmonijkowe, klienci z Wrocławia wybierają najwyższy dostępny standard bezpieczeństwa i obsługi.

Qualum – Dealer w WrocławiuZachęcamy do kontaktu z parterem marki Qualum, który oferuje pełne wsparcie techniczne, wycenę wybranych ogrodzeń i bram aluminiowych, jak również fachową obsługę montażowo-serwisową we Wrocławiu. Firma BINGO jest rodzinną firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku Dolnego Śląska. Klienci mogą bez przeszkód korzystać z obsługi handlowej prowadzonej bezpośrednio w nowoczesnym biurze przedsiębiorstwa, zlokalizowanym przy ul. Rakowej 16, w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Korona w północno-wschodniej części Wrocławia.

BINGO to renomowany partner w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu produktów Qualum, w tym przede wszystkim aluminiowych ogrodzeń na wymiar oraz bram wjazdowych w zróżnicowanej technologii obsługi. Odwiedzając naszego dealera we Wrocławiu, czeka na Państwa profesjonalne wsparcie projektowe, gdzie oprócz suchych danych technicznych, doradcy pomogą odpowiedzieć na trudne pytania związane z planowaniem ogrodzenia lub/i wjazdu, a także terminowo wykonają umówione prace montażowe. Firma BINGO ma w portfolio niemal 6 tysięcy projektów i prawie 18 tysięcy zrealizowanych zleceń. Klienci z Wrocławia zainteresowani produktami maki Qualum są zatem w dobrych, pewnych rękach!

W biurze przy ul. Rakowej 16 czeka na Państwa szybka i przejrzysta wycena bram i ogrodzeń aluminiowych Qualum przeznaczonych dla domu lub firmy. Więcej informacji oraz galerię zakończonych realizacji można przejrzeć na stronie wrocławskiego dealera: BINGO.Wroclaw.pl.

Producent ogrodzeń aluminiowych - WrocławJako renomowany producent ogrodzeń aluminiowych, kaliska firma Qualum zwiększyła w 2021 r. swój zasięg, oferując swoją rozbudowaną ofertę także na sąsiadujące województwa. Miasto Wrocław objęte jest zatem pełnym pakietem usług sprzedażowych, do których zaliczają się: prowadzona przez nasz zespół wizja terenowa, przejrzysta wycena, dostarczenie personalizowanego zamówienia oraz jego terminowy montaż u klienta.

Przez cały czas trwania realizacji zamówienia aluminiowych bram i ogrodzeń, firma Qualum oferuje fachowe wsparcie techniczno-handlowe. Wybierając Qualum, wybieracie Państwo profesjonalną realizację „pod klucz”.
Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na wybrane produkty z naszej oferty!

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL