Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkowe - KaliszProducent bram i ogrodzeń Qualum. Aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki i balustrady są od teraz dostępne z montażem w Kaliszu. Od wielu lat marka ta umiejętnie łączy w sobie tradycję z innowacyjnym podejściem do produkcji i montażu swoich wyrobów. Cechami szczególnymi wszystkich aluminiowych produktów z oferty Qualum są podwyższony standard wykonania, pomysłowy i trwały montaż, a także nowoczesna stylistyka, doskonale wpisująca się w dzisiejsze trendy architektoniczne. Od teraz aluminiowe ogrodzenia i bramy Qualum (patrz brama harmonijkowa) dostępne są w pełnej ofercie dla klientów z Kalisza i okolic – zachęcamy do umówienia się na wizytę terenową w Południowej Wielkopolsce!

Stawiając na bramy harmonijkowe i ogrodzenia aluminiowe Qualum, zapewniają sobie Państwo najwyższy dostępny na rynku standard wykonania, który cechuje pożądana stylistyka, precyzyjne wykończenie oraz sprawdzony system montażu u klienta, także w opcji z automatyczną obsługą bram wjazdowych. Aluminiowe ogrodzenia marki Qualum to sposób na wyróżniające się architektonicznie otoczenie domu lub firmy, które nie tylko służy latami, ale też zapewnia wysoką funkcjonalność i niezawodność. Mieszkańców Kalisza zachęcamy do wizyty w naszym serwisie online, gdzie czeka na Państwa ponad tuzin oryginalnych modeli ogrodzeń aluminiowych, bram harmonijkowych i pozostałych elementów w atrakcyjnych cenach z opcją montażu.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - KaliszJako firma od lat aktywnie działająca w Polsce, znamy wymagania oraz oczekiwania naszych krajowych klientów. Dzięki temu oferujemy dziś Państwu aluminiowe ogrodzenia, które wykonywane są w innowacyjnej technologii, co zapewnia im podwyższoną trwałość. Wysokiej klasy aluminiowe przęsła cenione są za walory wytrzymałościowe i dekoracyjne, zachowują przy tym niewielką wagę i nieproblematyczny system montażu. Celem marki Qualum jest dostarczenie modnych ogrodzeń, które harmonijnie łączą się ze współczesną architekturą, w tym elewacją budynku, aranżacją ogrodu oraz otoczeniem domu lub firmy.

Dla mieszkańców Kalisza zespół Qualum przygotował kompleksową ofertę na ogrodzenia aluminiowe. Teraz można zamawiać je na zamówienie, wybierając spośród wielu modeli oraz w niemal dowolnej kolorystyce RAL. Wszystkie przęsła aluminiowe montowane w Kaliszu to wyroby na wymiar – na podstawie wizji terenowej nasi specjaliści dobiorą wymiary ogrodzenia aluminiowego do Państwa preferencji oraz warunków zabudowy. Można wybierać między innymi zróżnicowane ułożenie lameli oraz ich gęstość w przęsłach. Oferujemy zarówno montaż ogrodzenia aluminiowego na murze, jak i na solidnych słupach.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Certyfikat

Aluminiowe bramy przesuwne - KaliszBrama wjazdowa to kluczowy element ogrodzenia – oprócz wspaniałej estetyki, oczekuje się po niej także wygodnej i niezawodnej obsługi. Aluminiowe bramy przesuwne to doceniony przez klientów z Kalisza model bram Qualum – są niezwykle praktyczne i wszechstronne w zastosowaniu, co jest kluczową cechą nowoczesnych bram wjazdowych. Bramy przesuwne aluminiowe naszej produkcji to modele dopracowane przez lata, ich niespotykanie lekka konstrukcja pozwala na łatwy montaż oraz krótki czas otwierania oraz zamykania przy zachowaniu cichej pracy. W Kaliszu bramy przesuwne Qualum dostępne są w poszerzonej ofercie z montażem.

Tradycyjne, aluminiowe bramy przesuwne Qualum to wybór bardzo praktyczny – decyduje o tym system obsługi, w którym brama chowa się za ogrodzeniem, pozwalając na oszczędność miejsca wewnątrz posesji. W wielu występujących obecnie warunkach zabudowy bramy przesuwne aluminiowe rozwiązują problem wjazdu. Dzięki opcji bramy na zamówienie, mogą Państwo dostosować model do swoich preferencji oraz oczekiwań.


Bramy harmonijkowe - KaliszZdecydowanym bestsellerem w ofercie Qualum są innowacyjne bramy harmonijkowe, znane także jako bramy łamane. W systemie tym brama bez przeciwwagi zamiast otwierać się całym skrzydłem do wewnątrz posesji, zwyczajnie się składa, w zależności od długości bramy na dwie lub więcej części. To doskonały sposób na oszczędność miejsca na posesji, bramy harmonijkowe są aktualnie interesującą alternatywą dla tradycyjnych bram dwuskrzydłowych oraz bram przesuwnych, zwłaszcza, że mogą być montowane także na podjazdach ze spadkiem. Mieszkańców Kalisza zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego projektu oraz wyceny!

W Qualum stawiamy wyłącznie na innowacyjne rozwiązania, czego przykładem jest nowoczesny, automatyczny system otwierania bram harmonijkowych. Jego cechą szczególną jest niezwykle krótki czas całkowitego otwarcia skrzydła, który wynosi zaledwie 5 sekund! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, szczególnie zaś oryginalną stylistyką bram łamanych marki Qualum, zaprojektowaną z myślą o nowoczesnych trendach architektonicznych.

Producent ogrodzeń aluminiowychZ ogromną przyjemnością kierujemy pełna ofertę na wyroby aluminiowe naszej marki do mieszkańców Kalisza, naszego rodzimego miasta, w którym znajduje się także siedziba przedsiębiorstwa. Staramy się działać kompleksowo, oferując w regionie Wielkopolski Południowej realizacje „pod klucz” – wszystko z myślą o wygodzie naszych klientów. Mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo produktowe, wizję terenową, stanowiącą podstawę projektu, jasną i elastyczną ofertę cenową, jak również terminowe wyprodukowanie ogrodzeń i bram aluminiowych na zamówienie, z opcją montażu w Kaliszu.

Qualum to marka znana z innowacyjności i oryginalności – wszystkie ogrodzenia i bramy aluminiowe to wyroby na zamówienie, dzięki czemu klienci zyskują prawdziwie personalizowane wyroby, dostosowane w najdrobniejszym detalu do wymagań i preferencji, np. kolorystycznych. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych lub wizyty w naszej siedzibie zlokalizowanej w Kaliszu!

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL