Aluminiowa brama harmonijkowa QualumNowoczesna aluminiowa brama harmonijkowa Qualum dedykowana jest dla posesji o ograniczonej przestrzeni - po otwarciu nie koliduje z furtką, ani z zaparkowanym tuż za nią samochodem. Ogromną zaletą tego unikalnego rozwiązania klasy premium jest bardzo szybki czas otwierania (5 sekund do 100%).

Standardowo brama harmonijkowa składa się z dwóch łamanych skrzydeł. W przypadku posesji z mniejszym światłem wjazdu oferujemy bramy jednoskrzydłowe, otwierające się na jedną stronę. W opcji można dokonać wyboru ukrytych zawiasów.

Aluminiowa brama dwuskrzydłowa QualumTradycyjne rozwiązanie w nowoczesnym wydaniu. Aluminiowa rama i wypełnienie gwarantują trwałość i wygodę użytkowania. Aluminiowa brama dwuskrzydłowa Qualum doskonale współgra z nowoczesnymi budynkami, natomiast odpowiednio dobrany model podkreśli urok klasycznych obiektów architektonicznych. W opcji można dokonać wyboru ukrytych zawiasów.

Aluminiowa brama przesuwna QualumNowoczesna brama przesuwna Qualum wykonana w 100% z aluminium. Solidny aluminiowy profil jezdny gwarantuje stabilność i długowieczność produktu oraz wygodę użytkowania. Dzięki dbałości o detal na każdym etapie produkcji brama przesuwna Qualum może poszczycić się jakością, która zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Bramy przesuwne wykonujemy na dowolną szerokość (do 5 metrów i wysokości 2 metrów) oraz wysokość, zgodnie z życzeniem Klienta.

PL