Brama harmonijkowa łamana / składanaNowoczesna brama harmonijkowa łamana od Qualum! Brama składana, to wiodący produkt polskiego producenta bram i ogrodzeń, firmy Qualum. Ze względu na ich wszechstronne zastosowanie, ponadprzeciętną stylistykę oraz duże zainteresowanie regionalnych klientów, poszerzona oferta na bramy harmonijkowe z montażem i usługą serwisową została skierowana do mieszkańców całej Polski.

Czym wyróżnia się brama łamana harmonijkowa marki Qualum? To design i funkcjonalność klasy premium – klienci wybierając jeden z ponad tuzina dostępnych modeli, gwarantują swoim ogrodzeniom bramę wjazdową bez przeciwwagi, która podnosi walory estetyczne otoczenia domu. To także niezwykle wszechstronne rozwiązanie od strony użytkowej – brama harmonijkowa na małą działkę rozwiązuje problem trudnej do zagospodarowania przestrzeni, pozwala zaoszczędzić cenne miejsce i wykorzystać je np. na elementy dekoracyjne lub dodatkowy samochód na podjeździe.Łamana brama harmonijkowa - jakie korzyści?Brama łamana (składana) zyskała miano systemu funkcjonalnego i nowoczesnego, doskonale zdającego egzamin w mocno zurbanizowanej, gęstej zabudowie miejskiej i podmiejskiej, szczególnie zaś w układach szeregowych i domkach typu bliźniak. To tam zwykle ze względu na krótką linię ogrodzenia lub jego problematyczny układ (np. wjazd w narożu działki, wjazd ze spadkiem terenu), doskonale sprawdza się brama harmonijkowa bez przeciwwagi. Potrzebuje co najmniej dwukrotnie mniej miejsca na otwarcie skrzydeł bramy wewnątrz posesji!

Łamana brama harmonijkowa marki Qualum została opracowana w nowoczesnym standardzie z obsługą automatyczną. Innowacyjny system pozwala na całkowite otwarcie bramy wjazdowej bez przeciwwagi w zaledwie 5 sekund. Podnosi to komfort użytkowania oraz płynność w poruszaniu się – to standard, którego próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach na rodzimym rynku.

Kilka słów o nasQualum - producent łamanych i składanych bram harmonijkowych

Qualum to kaliski producent wjazdowych bram harmonijkowych, który znany jest na krajowym rynku z innowacyjnych rozwiązań technicznych i podwyższonego standardu estetycznego wszystkich modeli w ofercie. Ze względu na wysokie zainteresowanie w tej grupie produktowej, zwiększono zasięg montażu bram na całą Polskę. Zachęcamy do składania indywidualnych zapytań ofertowych na bramy harmonijkowe bez przeciwwagi – nasi specjaliści przygotują dla Państwa atrakcyjne warunki handlowe, a zespół w terenie wykona niezbędne oględziny, pomiary i konsultacje, by przeprowadzić profesjonalny montaż zamówionej bramy wjazdowej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się także z ofertą w pozostałych grupach produktowych, jak ogrodzenia aluminiowe, bramy tradycyjne oraz bramy przesuwne, furtki, balustrady balkonowe, wygrodzenia śmieci oraz osłony liczników. Zapraszamy!

Certyfikat

Bramy QualumFirma Qualum to renomowany producent, który cechuje się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji, wykończenia, montażu oraz systemów obsługi wszystkich swoich wyrobów. Ogrodzenia aluminiowe realizowane są w postaci kompleksowej usługi, w której skład wchodzi między innymi produkcja personalizowanych przęseł ogrodzeniowych i bram wjazdowych (design, kolorystyka RAL, system obsługi oraz montażu), jak również profesjonalny montaż u klienta objęty gwarancją, pełen pakiet usług serwisowych oraz profesjonalne wsparcie handlowe na każdym etapie realizacji zamówienia.

Podwyższony standard produktów i usług marki Qualum to owoc zbieranego przez lata doświadczenia, wykwalifikowanej kadry fachowców oraz nieustannego rozwoju technologicznego w zakresie produkcji. Wybierając Qualum, stawiają Państwo na połączenie trwałości, funkcjonalności oraz nowoczesnej stylistyki, cenionej we współczesnej architekturze.


Brama łamana harmonijkowa - zastosowaniaBramy łamane / składane w tej technologii zdają egzamin zarówno w przypadku prywatnych posesji, zabudowań wielorodzinnych (osiedla zamknięte), jak również w przypadku wjazdów do firm i zakładów przemysłowych. Szybki system otwierania się i zamykania bramy łamanej jest bardzo pożyteczny, zwłaszcza w przypadku długich wjazdów.

Brama harmonijkowa bez przeciwwagi znajdzie zastosowanie także w przypadku podjazdów ze spadkiem terenu, gdzie niemożliwym jest zastosowanie innej technologii, np. bramy przesuwnej.

Składana brama harmonijkowa - design z opcją personalizacjiBrama harmonijkowa marki Qualum wpisuje się we współczesne trendy architektoniczne i stylowo koresponduje z aluminiowymi ogrodzeniami, a także chętnie dziś adaptowanymi projektami domów oraz budynków firmowych. Istnieje możliwość personalizacji zamówienia poprzez dopasowanie wymiarów bramy wjazdowej bez przeciwwagi, dobór kolorystyki RAL w najdrobniejszych szczegółach, jak również ustalenie gęstości i orientacji lameli do indywidualnych potrzeb klienta. Zespół projektowy Qualum pozostaje do dyspozycji klientów z całej Polski.

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL