Ogrodzenia aluminioweProducent bram i ogrodzeń Qualum. Aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki i balustrady są od teraz dostępne z montażem . Wszystkich mieszkańców Łodzi zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą renomowanego producenta ogrodzeń i bram aluminiowych Qualum (patrz: brama harmonijkowa). To dziesiątki oryginalnych modeli oraz możliwość stworzenia projektu ogrodzenia na wymiar podany przez klienta .

Qualum to polska firma z tradycjami i znakiem jakości. Wieloletnie doświadczenie w realizacjach ogrodzeń aluminiowych pozwoliło marce na uzyskanie statusu premium – wszystko dzięki ponadprzeciętnej stylistyce, precyzyjnemu wykonaniu oraz innowatorskiej myśli naszego zespołu projektantów i konstruktorów. W połączeniu z trwałym materiałem i oryginalny, cenionym w architekturze designem, wszystkie bramy harmonijkowe i ogrodzenia Qualum są wartością dodaną dla otoczenia Państwa domów i firm. Pragniemy przedstawić oryginalne modele: ogrodzenia aluminiowe w ponad tuzinie odmian, wykonanych w typowej dla nas, nietuzinkowej stylistyce.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - ŁódźOgrodzenie jest pierwszą wizytówką naszego domu lub firmy, w Qualum wiemy doskonale jak ważne jest znalezienie harmonii pomiędzy bezpiecznym i solidnym, ale także dekoracyjnym ogrodzeniem. Przęsła aluminiowe przeszły test wysokich oczekiwań klientów z regionu Łodzi; okazały się naturalnym wyborem dla użytkowników ceniących wyważony design, skrupulatnie dobraną kolorystykę oraz mocne, trwałe wykonanie. Aluminiowe przęsła Qualum dobierane są do indywidualnych preferencji klienta.

W Łodzi nasza firma oferuje kompleksową realizację projektu. Dostarczamy personalizowane ogrodzenia aluminiowe, produkowane na wymiar klienta. To skrupulatnie przygotowane modele, dopasowane wysokością i szerokością do wymagań zamawiającego. Na życzenie, projektanci zmienią także aspekty estetyczne przęsła aluminiowego, jak ułożenie i rozkład lameli, a także kolorystykę RAL. Montaż przęseł aluminiowych w Łodzi możliwy jest zarówno bezpośrednio na murze, jak i na solidnych, aluminiowych słupach.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Certyfikat

Aluminiowe bramy przesuwne - ŁódźW ofercie Qualum mieszkańcy Łodzi znajdą również nowoczesne systemy bram wjazdowych. Szczególnie warte polecenia są sprawdzone przez użytkowników aluminiowe bramy przesuwne. To rozwiązania, które w sposób niespotykanie praktyczny łączą w sobie prostą i bezawaryjną obsługę, lekką, a zarazem trwałą konstrukcję, a także stylistykę spełniającą najwyższe standardy we współczesnej architekturze. Bramy przesuwne aluminiowe Qualum produkowane są na zamówienie, pod wymiar i oczekiwania każdego klienta – wszystkie realizacje bram wjazdowych aluminiowych traktowane są indywidualnie.

Brama aluminiowa przesuwna to model, który w Polsce odnosi od lat doskonały sukces. Jest to zasługą olbrzymiej oszczędności miejsca wewnątrz posesji, jaką gwarantują właśnie tego typu bramy wjazdowe – w tym przypadku skrzydło całkowicie chowa się za linią ogrodzenia. Wariant praktyczny, zwłaszcza przy zastosowaniu innowacyjnego mechanizmu automatycznego marki Qualum.


Bramy harmonijkowe -ŁódźWśród bestsellerów marki Qualum, z przyjemnością wymieniamy aluminiowe bramy harmonijkowe, które z powodzeniem montowane są przez naszą ekipę również w regionie miasta Łódź. To pomysłowe modele bram wjazdowych; stanowią mocną konkurencję dla bram dwuskrzydłowych tradycyjnych oraz bram przesuwnych. Posiadają duży potencjał, między innymi pozwalają na sporą oszczędność miejsca na posesji oraz na montaż na podjazdach ze spadkiem terenu. Mieszkańców Łodzi zachęcamy do składania zapytań ofertowych na bramy wjazdowe bez przeciwwagi z profesjonalnym i terminowym montażem w regionie.

Brama łamana harmonijkowa to interesujący wybór dla posiadaczy domów jednorodzinnych w gęstej zabudowie lub o małym potencjale przestrzennym działki budowlanej. Brama wjazdowa harmonijkowa składa się zamiast rozwierać do wnętrza posesji, co pozwala zaoszczędzić miejsce, wykorzystując je np. na parkowanie dodatkowego samochodu na podjeździe. Całkowity czas otwarcia wjazdu w tym systemie to zaledwie 5 sekund.

Producent ogrodzeń aluminiowych - ŁódźJako doświadczona firma z „know how” w branży ogrodzeń i bram aluminiowych, kaliska marka Qualum poszerza zasięg swoich usług na województwa sąsiadujące, w tym także Łódź. Mieszkańcy regionu mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedażową naszych specjalistów; przeprowadzimy Państwa przez proces zakupowy, dokonując wizji terenowej, przygotowując rzeczową i klarowną ofertę cenową, a następnie wyprodukujemy bramy, ogrodzenia, furtki lub balustrady pod projekt wraz z terminowym montażem w Łodzi.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na pojedyncze elementy lub zbiorcze projekty ogrodzeń aluminiowych dla domów i firm. Każdy klient otrzymuje od Qualum indywidualne warunki handlowe, powstałe na podstawie rzetelnej oceny terenowej oraz preferencji zamawiającego.

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL