Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkowe - Ostrów WlkpProducent bram i ogrodzeń Qualum. Aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki i balustrady są od teraz dostępne z montażem w Ostrowie Wlkp. W Qualum łączymy to co piękne i nowoczesne w solidne produkty – aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki oraz balustrady. Od wielu lat wyposażamy Państwa domy w najwyższej klasy wyroby, cechujące się podwyższonym standardem wykonania oraz innowacyjnym systemem obsługi. Aluminiowe ogrodzenia i bramy Qualum (patrz: brama harmonijkowa) można znaleźć niemal w każdym zakątku województwa Wielkopolskiego, tym również w Ostrowie Wielkopolskim, do którego kierowana jest specjalna oferta z wizją terenową i montażem w cenie.

Wybierając markę Qualum, decydują się Państwo na rozwiązania klasy premium, które łączą w sobie ponadprzeciętną stylistykę, kunsztowne wykończenie oraz intuicyjny, niezawodny system automatycznej obsługi. Dostarczamy ogrodzenia aluminiowe z montażem w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy; to wyroby docenione przez klientów z regionu jako niezwykle wartościowe i wyróżniające się architektonicznie w okolicznym krajobrazie. Zachęcamy mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego do zapoznania się z ponad tuzinem oryginalnych modeli i wzorów – to ogrodzenia aluminiowe, które prawdziwie dopełnią Państwa otoczenie.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - Ostrów WielkopolskiWysokie wymagania klientów w regionie są możliwe do spełnienia tylko przy zastosowaniu właściwej, dopracowanej technologii produkcji oraz montażu aluminiowych ogrodzeń. Jedynie solidnie wykonane przęsła aluminiowe potrafią na równi zapewnić domownikom poczucie bezpieczeństwa i wymarzonej estetyki. To duże wyzwanie dla producenta ogrodzeń aluminiowych – marka Qualum wie, jak temu wyzwaniu sprostać!

Zamawiając przęsła aluminiowe Qualum w Ostrowie Wielkopolskim mogą Państwo odetchnąć z ulgą – nasi eksperci zrealizują każdy projekt na zamówienie, w dowolnej wybranej stylistyce i kolorystyce RAL. Qualum oferuje ogrodzenia aluminiowe na wymiar, odpowiadające w każdym szczególe preferencjom klienta, np. ułożeniu i gęstości lameli oraz z wybranym systemem bramy wjazdowej. Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe montowane są przez nas bezpośrednio na murze lub na aluminiowych słupach.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Certyfikat

Aluminiowe bramy przesuwne - Ostrów WielkopolskiZachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą bram wjazdowych, którą otwierają docenione na regionalnym rynku – aluminiowe bramy przesuwne. To wybór sprawdzony przez klientów z Ostrowa Wielkopolskiego; łączy w sobie wszystkie zalety nowoczesnych bram wjazdowych. Przesuwna brama aluminiowa marki Qualum to lekka i przemyślana konstrukcja, doposażona w funkcjonalny mechanizm automatyczny. Cechuje się bezawaryjną pracą oraz łatwym montażem. Oferujemy bramy przesuwne na wymiar z montażem w Ostrowie Wielkopolskim i miejscowościach sąsiadujących.

Dlaczego brama przesuwna aluminiowa marki Qualum to doskonały wybór? Bramy tej serii zapewniają oszczędność miejsca na posesji; chowając się za ogrodzeniem nie stanowią przeszkody dla pojazdów i budynków. Możliwość zamówienia aluminiowej bramy przesuwnej na wymiar daje pewność, że system ten będzie w każdym calu dopasowany do indywidualnych uwarunkować przestrzennych.


Bramy harmonijkowe - Ostrów WielkopolskiInnowacją docenioną przez lokalnych klientów jest system bram łamanych. Dzięki zastosowaniu jedno lub dwuskrzydłowych bram harmonijkowych, użytkownik zyskuje sporo miejsca na posesji. Bramy wjazdowe bez przeciwwagi stały się mocną konkurencją dla bram przesuwnych i tradycyjnych bram dwuskrzydłowych, głównie za sprawą podwyższonej funkcjonalności i szerokiego zastosowania, także na podjazdach ze spadkiem terenu. Brama łamana harmonijkowa na wymiar otwiera przed klientami nowe możliwości w planowaniu ogrodzenia – nasi eksperci chętnie przygotują dla Państwa projekt i wycenę tego innowacyjnego systemu.

Brama składana dostępna jest wraz z bezkonkurencyjnym na polskim rynku mechanizmem automatycznym, który pozwala na całkowite otwarcie wjazdu w zaledwie 5 sekund. W połączeniu z nowoczesną stylistyką oraz szeroką gamą gotowych modeli, bramy harmonijkowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla posiadaczy domów jednorodzinnych.

Producent ogrodzeń aluminiowych - Ostrów WielkopolskieJako lider w produkcji ogrodzeń aluminiowych, kaliska marka Qualum rozszerzyła swoją działalność, kierując ofertę swoich oryginalnych wyrobów do klientów z Ostrowa Wielkopolskiego. To przede wszystkim fachowe doradztwo techniczne, rzeczowa rewizja u klienta, przygotowanie czytelnej oferty cenowej, a w efekcie wyprodukowanie ogrodzenia aluminiowego i bramy pod projekt wraz z terminowym montażem.

Personalizowane przęsła aluminiowe i bramy wjazdowe są naszą specjalnością – jeśli szukają Państwo produktów wyróżniających się estetyką i designem, które zachowują przy tym podwyższony standard wykonania, nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Klientów z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic zachęcamy do składania zapytań ofertowych na indywidualną wycenę oraz umówienie dogodnego terminu wizyty naszych specjalistów!

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL