Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkoweProducent bram i ogrodzeń Qualum. Aluminiowe ogrodzenia, bramy, furtki i balustrady są od teraz dostępne z montażem ! Qualum – to najwyższej klasy bramy (patrz brama harmonijkowa) i ogrodzenia aluminiowe, produkowane na wymiar i pod indywidualny projekt klienta. W Koninie ekipa Qualum dokonuje ponadto wizji terenowej oraz montażu ogrodzeń aluminiowych – to realizacje pod klucz, które docenili klienci w regionie.

Jako lider w produkcji ogrodzeń i bram aluminiowych, firma Qualum oferuje rozwiązania klasy premium, które łączą w sobie atrakcyjny, nowoczesny design z innowacyjną techniką wykonania oraz obsługi. Stworzenie solidnych ogrodzeń, bram i furtek z aluminium to zadanie wymagające doświadczenia oraz technologii – dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, zespół Qualum zrealizuje je dla Państwa w oparciu o indywidualny projekt, zebrane w terenie wymiary, a także szczegółowe preferencje dotyczące designu oraz kolorystyki.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - KoninPodstawą bezpieczeństwa oraz pierwszą wizytówką naszego domu są przęsła ogrodzeniowe. Dzięki wyszukanej stylistyce oraz kunsztownemu wykończeniu, przęsła aluminiowe Qualum zachwycają nawet najbardziej wysublimowanych gości. W Qualum każdego dnia stykamy się z wysokimi wymaganiami klientów, wiemy więc jak zaspokoić ich potrzeby oraz jakie rozwiązania dobrać, by ogrodzenie aluminiowe było harmonijnym połączeniem cenionego designu oraz solidnego wykonania. Wszystkich mieszkańców Konina zachęcamy do zapoznania się z ofertą przęseł aluminiowych z opcją personalizacji na życzenie klienta.

Wszystkie dostarczane przez Qualum przęsła aluminiowe w Koninie to realizacje na zamówienie. Nasi specjaliści zamontują dla Państwa ogrodzenie aluminiowe na wymiar, dopasowując je do warunków przestrzennych oraz preferencji klienta. Na zamówienie nasi konstruktorzy dopasują efekt końcowy, np. poprzez zmianę kolorystyki RAL przęsła aluminiowego, zmianę gęstości i sposobu ułożenia lameli itp. Przęsła montowane są bezpośrednio na słupach lub na murze.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Certyfikat

Aluminiowe bramy przesuwne - KoninDo dyspozycji klientów z Konina firma Qualum pozostawia nowoczesne systemy bram wjazdowych, a wśród nich sprawdzone i docenione aluminiowe bramy przesuwne. To polecane rozwiązanie dla posiadaczy domów jednorodzinnych – łączy w sobie praktyczne i trwałe wykonanie, bezawaryjną oraz automatyczną pracę, jak również konkurencyjną cenę. Bramy przesuwne aluminiowe w nowoczesnej odsłonie dostępne są na zamówienie z montażem w Koninie i okolicy.

Bramy przesuwne Qualum to seria dedykowana dla posiadaczy domów jednorodzinnych oraz osiedli wielorodzinnych. Przemyślany system pozwala na schowanie się skrzydła bramy za linią ogrodzenia, co pozwala zaoszczędzić miejsce na posesji i zwiększa zakres zastosowania. Firma Qualum oferuje bramy przesuwne na wymiar.


Bramy harmonijkowe - KoninZ dumą przedstawiamy Państwu bestseller w swojej grupie, czyli aluminiowe bramy harmonijkowe. To innowacyjne rozwiązania, szczególnie polecane posiadaczom małych działek. Brama wjazdowa bez przeciwwagi stanowi dzisiaj mocną konkurencję dla tradycyjnych bram dwuskrzydłowych i bram przesuwnych. Znacząco zwiększa bowiem zakres zastosowania aluminiowych bram wjazdowych, także na terenie ze spadkiem.

W połączeniu z atrakcyjną ceną oraz bardzo ciekawym designem, oferta ta stanowi jedną z atrakcyjniejszych na rynku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Konina i całego regionu. Brama łamana harmonijkowa pozwala oszczędzić sporo miejsca na posesji. Dzięki bezkonkurencyjnemu mechanizmowi automatycznemu pozwala także na szybkie otwarcie wjazdu – to zaledwie 5 sekund!

Producent ogrodzeń aluminiowych - KoninOferta specjalna dla mieszkańców miasta Konin to efekt rosnącego lawinowo zainteresowania ogrodzeniami aluminiowymi klasy premium w całej Wielkopolsce. Właśnie dlatego kaliska marka Qualum zwiększa swój zasięg w regionie – klienci mogą liczyć nie tylko na bramy i ogrodzenia aluminiowe w konkurencyjnych cenach, ale także na pełną obsługę sprzedażową i posprzedażową, w tym wizję terenową, profesjonalną wycenę oraz terminiowy montaż w oparciu o stworzony na potrzeby każdego klienta, indywidualny projekt.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na bramy i ogrodzenia aluminiowe – nasi eksperci pomogą Państwu zrealizować projekt „pod klucz” - to gwarancja profesjonalnie i rzetelnie wykonanego zlecenia ze znakiem jakości marki Qualum!

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL