Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkowe - WarszawaZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu pełną ofertę marki Qualum, która skierowana jest do mieszkańców Warszaw i okolic. W tym regionie nasza firma realizuje projekty z montażem oraz serwisem; to między innymi ogrodzenia aluminiowe, jak również balustrady, furtki i wygrodzenia stref na odpady. Mieszkańcy Stolicy mają dostęp do pełnego katalogu modeli, a wśród nich oryginalnych aluminiowych paneli ogrodzeniowych oraz bram wjazdowych w innowacyjnych systemach obsługi, np. popularnych bram harmonijkowych bez przeciwwagi.

Od wielu lat dbamy o to, by otoczenie domu Polaków było ich najlepszą wizytówką. Dzięki połączeniu atrakcyjnego designu z najwyższym standardem technicznym, oferowane ogrodzenia aluminiowe nie tylko cieszą oko, ale też służą przez lata bez konieczności remontów i napraw. Ogrodzenia aluminiowe i bramy harmonijkowe to aktualnie bestseller w ofercie Qualum – sami użytkownicy oceniają je jako niezawodne, wykonane w modnej stylizacji oraz z dbałością o detale.Aluminiowe przęsła ogrodzeniowe - WarszawaSolidne, a jednocześnie lekkie, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości ogrodzenie jest wyzwaniem dla każdego inwestora. Dlatego warto skorzystać z oferty ogrodzeń aluminiowych, które spełniają wysokie oczekiwania na krajowym rynku. W Qualum idziemy o krok dalej – wysoki standard w produkcji ogrodzeń aluminiowych idzie tutaj w parze z docenionym przez klientów designem. Ogrodzenie z paneli aluminiowych jest symbolem nowoczesności, doskonale oddaje ducha współczesnej architektury, w której kluczową rolę gra odpowiednie połączenie kolorystyki paneli aluminiowych z ich geometrią i strukturą materiału.

Aluminiowe ogrodzenia marki Qualum wykonywane są na wymiar. Klienci z Warszawy mogą zatem wykorzystać pełne wsparcie techniczne w celu dobrania odpowiednich parametrów aluminiowych paneli, takich jak wysokość i szerokość przęsła, jak również gęstość i kierunek ułożenia lameli oraz kolorystykę RAL, czego przykładem są popularne w Warszawie ogrodzenia aluminiowe antracytowe.

Kilka słów o nasProdukujemy nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, aluminiowe bramy wjazdowe, furtki oraz balustrady. Nasze produkty cechuje innowacyjność oraz wysoka trwałość uzyskana przede wszystkim dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium.

Podstawą naszego sukcesu jest doskonałe zaplecze technologiczne, wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej stałej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania zachowane w tradycyjnej oraz nowoczesnej stylistyce, ale również jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym oraz niestandardowym wymaganiom każdego Klienta.

Oferujemy Państwu nowoczesne ogrodzenia aluminiowe klasy premium wykonane z najtrwalszych materiałów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nowoczesnych bram oraz urządzeń. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą. Przedstaw nam Swój pomysł, a nasi specjaliści dopilnują, aby Twoje wyobrażenia stały się rzeczywistością!

Certyfikat

Aluminiowe bramy przesuwne - WarszawaSystemy bram wjazdowych od lat są specjalnością marki Qualum, z dumą oglądamy rosnącą liczbę aluminiowych bram przesuwnych dla domów oraz firm w Warszawie. Popularność technologii bram przesuwnych tkwi w jej prostocie, niezawodności oraz sprawdzonej funkcjonalności. Lekka, niezawodna brama przesuwna aluminiowa jest gwarantem oszczędności miejsca wewnątrz posesji. Dzięki zastosowaniu unowocześnionego mechanizmu automatycznego, do maksimum skrócono całkowity czas otwarcia skrzydła bramy, jak również ograniczono ryzyko awarii.

Aluminiowe bramy przesuwne to wariant wjazdu zapewniający odpowiednio wysoki standard bezpieczeństwa, wygody i niezawodności. Sporym udogodnieniem dla klientów z Warszawy jest możliwość zamówienia wizji terenowej wraz z pomiarami, jak również montażem bramy przesuwnej oraz dodatkową usługą serwisową.


Bramy harmonijkowe - WarszawaZnaną alternatywą dla tradycyjnych bram oraz bram przesuwnych są aluminiowe bramy harmonijkowe. To innowacyjny system, pozwalający na oszczędność miejsca wewnątrz posesji, bardzo łatwą obsługę oraz montaż w trudnych warunkach przestrzennych, np. podjazdu ze spadkiem lub ciasnej zabudowie. Bramy łamane harmonijkowe znalazły zastosowanie w zabudowie jedno i wielorodzinnej, jak również w przypadku wjazdów do biur, zakładów przemysłowych i innych stref prywatnych. Ze względu na łatwy montaż oraz prostą konstrukcję, bramy harmonijkowe bez przeciwwagi stały się silną konkurencją dla bram przesuwnych.

Decydując się na jedną z bram harmonijkowych Qualum, wybierają Państwo bezkonkurencyjny na rynku system obsługi automatycznej, oferujący całkowite otwarcie bramy wjazdowej w 5 sekund!

Qualum – Dealer w WarszawieJako ogólnopolski producent ogrodzeń i bram aluminiowych, firma Qualum oferuje swoim klientom pełne wsparcie produktowe oraz techniczne za pośrednictwem partnera w regionie Warszawy i okolic – firmy Centrum Ogrodzeń Konstruktor - z siedzibą przy ul. Piastowskiej 162 w Wielgolasie Brzezińskim (gmina Halinów) – zaledwie 10 km od granic Miasta Stołecznego.

Znajdziecie tam Państwo wyjątkową ekspozycję produktów marki Qualum, między innymi aluminiowe ogrodzenie, furtki oraz bramę harmonijkową. To doskonała okazja do zapoznania się „na żywo” z aktualnym portfolio produktów Qualum.

Centrum Ogrodzeń Konstruktor jest cenionym w regionie dystrybutorem ogrodzeń i bram wjazdowych. Dzięki niemal 20-letniemu doświadczeniu w realizacjach na terenie Warszawy i okolic, na klientów Qualum czeka tu fachowe doradztwo, specjalistyczna obsługa oraz sprawna wycena.

Przedsiębiorstwo Centrum Ogrodzeń Konstruktor posiada pełen katalog swoich realizacji do zaprezentowania klientom, jak również część produktów wystawionych w formie ekspozycji – to tzw. Ogród Wystawowy, działający bez obsługi w godzinach 10:00 – 16:00. Dzięki doskonałemu połączeniu w bezpośrednim sąsiedztwie drogi DK2, mieszkańcy okolic Warszawy mogą bez wysiłku odwiedzić salon dystrybutora i na własne oczy zapoznać się z produktami marki Qualum.

Więcej informacji o naszym partnerze oraz szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie CentrumOgrodzen.com.pl.

Producent ogrodzeń aluminiowych - WarszawaMarka Qualum jest polskim producentem ogrodzeń aluminiowych z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Wraz z dynamicznym rozwojem technologii oraz podwyższonym standardem jakości zarówno samych bram aluminiowych, przęseł i pozostałych produktów w ofercie, jak i jakości ich montażu, znacząco zwiększył się obszar działalności przedsiębiorstwa. Objęto nim najważniejsze punkty na mapie Polski, w tym Warszawę, gdzie na klientów czeka wzbogacony pakiet usług: wizja terenowa, profesjonalny proces ofertowania i wsparcia handlowego, produkcja bram aluminiowych i ogrodzeń aluminiowych na zamówienie klienta oraz terminowy montaż.

Aluminiowe panele ogrodzeniowe, bramy przesuwne i harmonijkowe marki Qualum są symbolem nowoczesnej architektury – łączą funkcjonalność i estetykę, która przykuwa uwagę. Współpraca z producentem ogrodzeń aluminiowych jest gwarancją najlepszych cen – nie uwzględniają one pośredników, są przejrzyste i zawsze konkurencyjne.

Mieszkańców Warszawy i miejscowości sąsiadujących zapraszamy do składania zapytań ofertowych, korzystając z zakładki „kontakt”, jak również do zapoznania się z poniższą galerią realizacji, w której wyszczególniono bestsellery, między innymi bramy wjazdowe harmonijkowe oraz aluminiowe płoty ogrodzeniowe.

Zdjęcia naszych ostatnich realizacjiPrzedstawiamy Państwu zdjęcia naszych ostatnich realizacji. Zapoznaj się z finalnym efektem naszej pracy!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytania ofertowego drogą mailową.

Kolekcja wzorów naszych ogrodzeń aluminiowychPoniżej znajdziecie Państwo wzory naszych ogrodzeń aluminiowych. Szerokość szczeliny pomiędzy lamelami jest dobierana zgodnie z życzeniem Klienta. Wypełnienie we wszystkich wzorach może mieć ułożenie poziome, jak i pionowe.

Wykonujemy ogrodzenia we wszystkich kolorach z palety RAL .

Każdego Klienta traktujmy indywidualnie - na Państwa życzenie wykonamy ogrodzenie według Państwa projektu.

Paleta kolorów RALRAL 9018
RAL 7047
RAL 7004
RAL 7045
RAL 7046
RAL 7044
RAL 7031
RAL 6036
RAL 9004
RAL 9022
RAL 9005
RAL 7039
RAL 7037
RAL 1035
RAL 7043
RAL 6005
RAL 6006
RAL 6007
RAL 6008
RAL 6009
RAL 8008
RAL 8011
RAL 8012
RAL 8014
RAL 8015
RAL 3001
RAL 3002
RAL 3003
RAL 3004
RAL 3005
RAL 6020
RAL 6021
RAL 6022
RAL 6024
RAL 6025
RAL 6026
RAL 6027
RAL 6028
RAL 6029
RAL 6032

Przedstawione kolory mają charakter poglądowy.

Zapytanie ofertoweZapytaj o... *

Uwagi *

Imię i nazwisko / Firma *

E-mail *

Telefon *

PL